Tezgah Altı Reverse Osmosis Cihazları

Posted on 06 Mart 2013 by admin 1 Comment

İÇME SUYU

Tezgah Altı Reverse Osmosis Cihazları

Tezgah Altı Reverse Osmosis Cihazları

Kullandığınız su ister şebeke suyu olsun ister kuyu suyu bunu arıtarak oldukça lezzetli ve sağlıklı bir içme suyuna çevirmeniz mümkün. Damacana suların kalitesiz saklanma koşulları sebebiyle ortaya çıkan riskleri kaldırarak, kullanım kolaylığı sunan bu sistemler uygun fiyatları ile kısa sürede kendilerini amorti etmektedir. Tezgah altı ve tezgah üstü modelleri bulunan cihazın montajı da gayet basittir. Ön arıtım kartuşları ve membrandan oluşan reverse osmosis sistemleri su kalitesinin daima sabit kalmasını garantiliyor. Ayrıca mikrobiyolojik arıtım için ultraviyole ışınlı sistemlerde bulunmaktadır.

TEZGAH ALTI OZMOS CİHAZI

Osmosis farklı iyon derişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen membran bulunan iki çözeltinin ozmik basınç vasıtasıyla iyon derişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.

Bu olayı tersine çevirmek için ozmik basınçtan daha büyük bir basınç uygulandığında, yarı geçirgen olan ve üzerinde 5 Angstrom boyutunda gözenekler bulunan membran sadece saf suyu geçirirken bakteriler, pirojenler, organik maddeler, askıda katı maddeler, erimiş tuzlar, nitrit aliminyum ve ağır metalleri tutar.
Reverse Osmosis dışındaki hiç bir proses tek başına sudaki bütün yabancı maddeleri reverse osmosis veriminde arıtamaz.

Sistemin amacı ; membran filtreden geçirilen su, basınç tankında bekletilir su kullanım ihtiyacı doğduğunda musluk düğmesine basılarak basınç altındaki su son karbon filtresinden ve ultraviole su sterilizatöründen (Ultraviole Sterilizatör opsiyoneldir) geçirilerek tatlandırılır ve içime hazırdır.

One comment

  • Turan Delice diyor ki:

    Sayin Firma yetkilileri en saglikli su aritma cihazi hangisi.ve fiati ne Kadar bir zahmet bildiriniz.bassarilar.
    iyi isler Kolay gelsin.
    Turan delice

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Su Arıtma - Su Yumuşatma Cihazı - Atlas Su Arıtma - Su Arıtma - Su Arıtma - Su Arıtma Cihazı - Toptan Su Arıtma Cihazları - Su Arıtma Cihazı -